TERRA MANZARA

Sayfa Yükleniyor...

Proje Hakkında

Antalya merkezli modern konut, konaklama ve karma kullanımlı projelerde uzmanlaşmış Pınarlar Grup ve Cam-Saş şirketlerinin ortak projesi olan Terra Manzara, yeni sahiplerine daha iyi bir yaşam fırsatı ve yatırım imkanları sunmayı amaçlamaktadır.

Şirketlerin uzun yıllara dayanan tecrübesi, lider yönetim kadroları ve personelleriyle, kaliteden ödün vermeyen çalışma azminin birleşiminden doğan Terra Manzara, inovatif bir yaşam projesi olarak öne çıkmaktadır.

Ticari alanları için düşünülmüş kosept ise; kültürel olarak bölgeye yeni bir aktif sosyal yaşantı ve ticari  imkanlar oluşturmasıdır. Terra Manzara böylece yaşamın her alanında, mümkün olan en işlevsel tasarım anlayışlarını size sunmaktadır.

Hayalinizdeki eve kavuşmak için sizi Terra Manzara'ya bekliyoruz. Hemen iletişime geçin, lansman fiyatlarını kaçırmayın! Haftanın 7 günü satış ofisimiz açıktır.  Bekleriz...

Multi blok yapısıyla aynı arazi içinde birbirine bağlı ama bir o kadar da birbirinden bağımsız; 18.003 m2’lik alana kurulan, 5 adet blok ve 355 daireden oluşmaktadır.. Size ve ailenize mutluluk getirecek bir manzaranız olsun istedik...

 

Mahalle kültürüne özgü tasarım detayları ile siz ve aileniz için en iyisini tasarladık...

Kendine özgü bir kültürel yaşam alanı oluşturmayı hedefleyen Terra Manzara, akılcı mimari çözümlerin uygulandığı yapısı ve bölgenin çehresini değiştirecek özelliklere sahip kompleks konut, ticari dükkan ve ofis katlarından oluşmaktadır.

 

Terra Manzara yapımına başlandığı günden bugüne çevresinin yatırım değerini artırarak daha şimdiden cazip bir proje haline geldi. İster yaşamak için isterseniz yatırım için mükemmel seçeneklerle, hem ticari alanlar için hemde konutlar için sizleri bekliyor.

 

 

EN

Proje Hakkında

DAİRE

355

Adet

OFİS

28

Adet

DÜKKAN

33

Adet

DİĞER TERRA PROJELERİ

Copyrights © 2020 Terra Manzara  |  by 3genGrafik